znajdujesz się w : Strona główna Oferty pracy

Oferty pracy

Obecnie poszukujemy chętnych na stanowisko

Kierowca Meleksa we Władysławowie

Blumelex szuka osób młodych i komunikatywnych do kierowanie pojazdami elektrycznymi typu melex we Władysławowie, Chłapowie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu chętnych z obszaru całego kraju. Istnieje możliwość zakwaterowania na czas świadczenia pracy.

Oferujemy:

  • Dogodne godziny pracy.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie.
  • Punktualność.
  • Sumienność.

Dodatkowe atuty

  • Komunikatywna znajomość języka np. angielski, niemiecki.
  • Znajomość historii Pomorza i kultury kaszubskiej.
  • Uczniowie bądź studenci.

Zakres obowiązków:

  • Transport osób pojazdem elektrycznym meleks na terenie Władysławowa i Chłapowa oraz okolic.
  • Kontakt z turystami.
  • Kontakt z dziećmi.
  • Promowanie usług firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 667 222 251

Blumelex Władysławowo

transport i wycieczki meleksem po Władysławowie i Chłapowie